Movies
Ratings
15
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0