Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.0
Bad TeacherRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0