Titles you rated
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Love and AnarchyRated ★ 5.0
EliteRated ★ 5.0