Series
Ratings
69
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0