Movies
Ratings
455
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0