Titles you rated
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0