Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5- Future BoyRated ★ 4.0
Girl of 0AMRated ★ 4.0
Ma BoyRated ★ 4.0
Vampire FlowerRated ★ 3.5