Movies
Ratings
967
FrankensteinRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Thirteen LivesRated ★ 4.5
The GiftRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0