Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5