Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5