Series
Ratings
30
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0