Movies
Ratings
246
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5
The HuntressesRated ★ 2.0
Enemies In-LawRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0