Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0