Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 2.5