Titles you rated
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 1.5
MonstarRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5