Series
Ratings
21
Secret LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
NCISRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5