Series
Ratings
448
Cheer Up!Rated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Dasepo Naughty GirlsRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
The Tales of Nights Season 2Rated ★ 2.0- Oh My God Season 2Rated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 1.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Color of WomanRated ★ 2.0- Real SchoolRated ★ 2.0
ResetRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 1.0
Glass MaskRated ★ 1.5
Cheo YongRated ★ 4.0