Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0