Titles you rated
Inside meRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 0.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 0.5
Shrek the ThirdRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 0.5
ShrekRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
ThorRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 1.0