Movies
Ratings
50
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5