Titles you rated
IljimaeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0