Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0