Series
Ratings
71- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Eyes of WakandaRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
IronheartRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
EchoRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5