Series
Ratings
21
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Saranghaeseo GeuraeRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5