Titles you rated
Upside DownRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
Underground RendezvousRated ★ 3.5
Get SmartRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The CaveRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5