Movies
Ratings
165
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
I Care a LotRated ★ 2.0
CallRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0