Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
KairosRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0