Titles you rated
East of EdenRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 4.5