Movies
Ratings
75
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Hulk vs. WolverineRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0