Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5