Series
Ratings
83
1899Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Wolf King Season 1Rated ★ 2.0
Fragrance of the First Flower Season 2Rated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
TRAPRated ★ 2.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
GAPRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.5