Movies
Ratings
30
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0