Movies
Ratings
43
Great ExpectationsRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
IriRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
Family TiesRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
Uptown GirlsRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 1.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
Forbidden City CopRated ★ 2.0