Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5- Time to Be StrongRated ★ 3.5
Ten MonthsRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0