Titles you rated
Burnt MoneyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 1.0
Time RenegadesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 5.0