Series
Ratings
127
Nine PuzzleRated ★ 2.0
91 DaysRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 3.5
Strawberry Panic!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
ID: INVADEDRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 5.0