Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0