Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5