Movies
Ratings
206
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
GiliapRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
See You Up ThereRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5