Titles you rated
Bonnie and ClydeRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 3.5
Fever PitchRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
The Magic of Ordinary DaysRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0- This Too Shall ChangeRated ★ 2.5