Series
Ratings
175
Daisy Jones & The SixRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 3.5
ExpatsRated ★ 3.5
ÉtoileRated ★ 4.5
Good Omens Season 2Rated ★ 4.5
Modern LoveRated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.5
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
KaosRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0