Series
Ratings
54
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
On AirRated ★ 4.5