Titles you rated
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0