Movies
Ratings
102
The IslandRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0