Titles you rated
The SuspectRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0