Series
Ratings
168
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- 커플팰리스Rated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.5
Shared Office HookupRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0