Series
Ratings
142
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.5- Country PrincessRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Chewing GumRated ★ 4.5
- Chewing GumRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- EastsidersRated ★ 4.0
- Please Like MeRated ★ 5.0
Please Like MeRated ★ 5.0