Titles you rated
Get OutRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5