Series
Ratings
30
D.P.Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5