Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.0
RememberRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0